Series
Ratings
95
SignalRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 4.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 2.5
RememberRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0