Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5