Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5- Off-LineRated ★ 3.5
- Take OffRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 0.5
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 1.5