Movies
Ratings
134
Lust, CautionRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0