Series
Ratings
54- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- VirtueRated ★ 4.5
HotelierRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0- Daddy FishRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
City HallRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.0