Series
Ratings
41
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 1.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 2.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 4.0