Titles you rated
In Your DreamsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The TwitsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 2.0
BossRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Trolls Band TogetherRated ★ 4.5
Trolls HolidayRated ★ 4.5