Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Migi & DaliRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5