Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0