Series
Ratings
36
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Boss Baby: Back in Business Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 2.5