Titles you rated
RatatouilleRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 1.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
BeanRated ★ 1.5