Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5