Movies
Ratings
148
Total RecallRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
SaltRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0