Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5