Series
Ratings
26
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0