Titles you rated
Family PlanRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0- Secret Crushes Season 3Rated ★ 3.5
High MaintenanceRated ★ 4.0
High MaintenanceRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 4.5
Love LifeRated ★ 4.5
HERORated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0