Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5
21Rated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0