Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
SWITCHRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
DecibelRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5