Series
Ratings
293
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 5.0
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5