Titles you rated
KingmakerRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0