Titles you rated
The PianistRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
Nowhere to HideRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0