Titles you rated
Season of the WitchRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
9Rated ★ 2.5
When I Turned NineRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5