Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0