Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 5.0- Hello Jadoo: Jadoo and FriendsRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
I'm the Villainess, So I'm Taming the Final BossRated ★ 4.5