Series
Ratings
55
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0