Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 3.0