Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
The MedallionRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5- CrossfireRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Meet Mr. DaddyRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 1.0
King KongRated ★ 4.0
ActRated ★ 0.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
DropRated ★ 2.5
The Old Man and the SeaRated ★ 3.5