Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0