Titles you rated
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.5
The RingRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0