Titles you rated
Mask GirlRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 1.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0