Titles you rated
Mostly MarthaRated ★ 3.0
The CakemakerRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
AddictedRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 1.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5