Titles you rated
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0