Movies
Ratings
145
HauntersRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0