Series
Ratings
21
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Ascendance of a BookwormRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.5
By the Grace of the GodsRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 3.5
Divorced SinglesRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 5.0