Movies
Ratings
374
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0