Titles you rated
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 2.5
The ProtectorRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 2.0
No.3Rated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.5
Two CopsRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0