Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5