Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5