Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 2.5
Sister's Slam Dunk 2Rated ★ 2.0- Sister's Slam DunkRated ★ 2.5
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 1.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 1.5
Produce 101Rated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 2.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.5
TitansRated ★ 2.5
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.0