Titles you rated
The GentlemenRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Project XRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5