Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
A Letter from KyotoRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Knight of CupsRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 0.5
The RoundupRated ★ 0.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.0