Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 2.0
HotelierRated ★ 4.0
LoversRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Disappointing HusbandRated ★ 2.5- Doctor KkaengRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 2.5