Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
InvictusRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Shadow IslandRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5