Titles you rated
GrimmRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5