Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
ColorfulRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5