Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5