Movies
Ratings
337
TedRated ★ 3.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5