Titles you rated
The ChorusRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
ActressesRated ★ 0.5
Legally BlondeRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 0.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 0.5
The Princess DiariesRated ★ 1.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
Pretty WomanRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 2.0