Titles you rated
- I Love You Just a Little BitRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0- 時効警察・復活スペシャルRated ★ 3.0
Captivated, by YouRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Their MarriageRated ★ 4.0- Love in May, 2020Rated ★ 3.0
FenceRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
The Night Beyond the Tricornered WindowRated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 4.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 4.0- Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love OVARated ★ 4.0
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 2Rated ★ 4.0