Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 4.0
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
Sunderland Til I DieRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
FargoRated ★ 5.0